ایده های طراحی دکوراسیون داخلی الهام گرفته از هتل برای بازسازی شما

Ads Details

Location
Virar, Maharashtra
Price
2,147,483,647 ₹
Posted On
2 months ago
Phone Number
09871362662

Additional Details

Ad ID
2270
Ad Views
179

Description

ایده های طراحی دکوراسیون داخلی الهام گرفته از هتل برای بازسازی شما

کتاب جدید مفاهیم دکوراسیون داخلی در شیراز صنعتی را از هتل های پیشرو برای بازسازی در خانه به نمایش می گذارد

هتل‌های لوکس ایده‌های زیادی برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه شما ارائه می‌دهند، و کتاب جدید دقیقاً نحوه ترکیب برخی از بهترین‌ها را به نمایش می‌گذارد. هتل به خانه: فضای داخلی صنعتی با الهام از اصیل ترین هتل های جهان توسط سوفی بوش، بنیانگذار Warehouse Home، مملو از مفاهیم و توصیه هایی است که الهام بخش پروژه بازسازی شماست.

1. بتن صیقلی

یک کف بتنی صاف بلافاصله یک زیبایی صنعتی قوی ایجاد می کند، اما چندین مزیت عملی نیز دارد. هنگامی که بتن خام صیقلی و مهر و موم شد، به سطحی براق و غیر متخلخل تبدیل می شود که بادوام، تمیز کردن آسان و ایده آل برای مبتلایان به آلرژی است.

Javelin Block یک شرکت طراحی دکوراسیون داخلی و ساختمان مستقر در بیرمنگام، در میدلندز است. از سال 2010، این شرکت مسئول بازسازی بیشتر محله جواهرات شهر است، منطقه ای که بیشترین تعداد ساختمان های جواهرات قرن نوزدهم و بیستم اروپا را در خود جای داده است. Derwent Works یکی از این پروژه هاست. یک کار فلزی ویکتوریایی که توسط Javelin Block از مهجوریت نجات یافته و با حساسیت به چهار آپارتمان تبدیل شده است.

هر انبار دارای یک طرح منحصر به فرد است و ویژگی های اصلی در سراسر آن حفظ یا بازسازی می شوند. دیوارهای آجری و تیرهای فولادی در معرض دید باقی ماندند. پنجره های جدید با اسکلت فلزی جایگزین فنستراسیون موجود شد و ساختمان را به شکوه سابق خود بازگرداند. در قسمت نشیمن، آشپزخانه و ناهار خوری با پلان باز هر زیر شیروانی، کف بتنی فوراً یک رنگ صنعتی قوی ایجاد می کند که مناسب ساختمان قدیمی است. اما گرمایش از کف مدرن نیز تعبیه شده است. آشپزخانه های با روکش فلزی از پوشش بتن صیقلی تقلید می کنند. چراغ های کارخانه نجات یافته تبدیل میراث چشمگیر را تکمیل می کند.

ایده‌های طراحی دکوراسیون داخلی هتل با کف‌های آجری و بتنی صیقلی

2. Terrazzo

Terrazzo یک ماده کامپوزیتی رنگارنگ است که ترکیبی از سنگ مرمر، شیشه یا کوارتز است که در سیمان یا رزین چسبانده شده است. هم متداول و هم جاودانه است و لوازم جانبی کوچک فراوانی در دسترس است، اما کاربردهای تراززو در مقیاس بزرگ بیشترین تأثیر را دارند. علاوه بر این، در اینجا سه راه برای استفاده از terrazzo در خانه شما وجود دارد…

تغییر سطوح آشپزخانه

Marmoreal یک ترازوی مرمری مهندسی شده است که توسط Dzek با همکاری طراح بریتانیایی Max Lamb ساخته شده است. در دو رنگ با پس زمینه سفید یا مشکی موجود است. هر نسخه شامل چهار سنگ مرمر ایتالیایی است که حدود 95٪ از مواد را تشکیل می دهد، علاوه بر این، کاشی ها و اسلب ها در اندازه های مختلف، با پرداخت های صیقلی یا مات هستند. Marmoreal یک جایگزین اصلی برای کانترهای آشپزخانه و اسپلشبک است، به خصوص زمانی که در کنار کابینت های رنگی روشن نصب می شود.

کاشی های حمام را در کنار هم قرار دهید

Terrazzo یک جایگزین رنگارنگ و فریبنده برای بتن هنگام بازسازی حمام است. Terrazzo Nouveau یک کاشی چینی دوست داشتنی از سنگ ماندارین است که ظاهر ترازو واقعی را تقلید می کند. با روکش مات، برای استفاده در کف و همچنین دیوارها مناسب است. چیدمان کبالت Terrazzo Nouveau در برابر کاشی‌های متروی آبی نیمه‌شب نورس استون ماندارین، حمامی جسورانه ایجاد می‌کند. المان های برنجی انتخاب شده، بهترین گزینه برای یک طرح پیچیده هستند.

جایگزینی برای کفپوش ترازو را امتحان کنید

Foresso یک راه حل اساسی برای فضای داخلی پایدار است. برش های چوبی، تراش های چوبی مخلوط و گرد و غبار چوب با هم ترکیب شده و در رزین چسبانده می شوند تا یک ترازو چوبی متمایز ایجاد کنند. روغن‌ها و موم‌های طبیعی به Foresso روکشی بادوام می‌دهند و آن را برای طیف وسیعی از کاربردها از جمله میزهای پیشخوان مناسب می‌سازند. کاشی‌ها و تخته‌های کف مانند ترازو طراحی دکوراسیون داخلی شده‌اند، اما مانند الوارهای مهندسی شده ساخته شده‌اند که از قبل با پایه‌های زبانه و شیار ساخته شده‌اند و به راحتی می‌شوند.

3. پنجره های انبار

پنجره های فولادی اغلب از ویژگی های متمایز تبدیل صنعتی و طراحی دکوراسیون داخلی هتل هستند. ایجاد یک نمای شهری قوی و غرق شدن فضاهای داخلی با نور طبیعی، از ویژگی های معماری بسیار مطلوبی هستند و تأثیر آنها در سراسر دنیای طراحی دکوراسیون داخلی  دیده می شود.

لعاب داخلی

از لعاب داخلی برای تقسیم یک منطقه بزرگتر با ظاهری الهام گرفته از انبار استفاده کنید. برند بلژیکی Portapivot در تولید سخت افزارهای معماری پیشرفته برای درب های داخلی تخصص دارد. دیوارهای پارتیشن شیشه ای ثابت، درب های لولایی و جداکننده های اتاق چرخشی را می توان در ابعاد سفارشی و با پروفیل های شبکه اختیاری سفارش داد. این پانل شیشه ای سر به فلک کشیده بر روی یک لولای ثبت اختراع Portapivot روشی چشمگیر برای جداسازی دو ناحیه در یک اتاق بزرگتر است در حالی که همچنان جلوه زندگی با طرح باز الهام گرفته از اتاق زیر شیروانی را حفظ می کند.

طرح های مبلمان

طرح هایی را برای مبلمان خود انتخاب کنید، بزرگ یا کوچک، که تحت تاثیر پنجره های کارخانه هستند. این کابینت فریم توسط برند طراحی دکوراسیون داخلی مستقر در کپنهاگ Louise Roe در دانمارک ساخته شده است. این دستگاه که در فولاد سنگین با کیفیت بالا تولید می شود، محکم و مستحکم است و اندازه و شکل آن آن را به یک راه حل ذخیره سازی یا نمایش همه کاره تبدیل می کند. درب شیشه‌ای لولایی، که به پانل‌ها تقسیم شده است، از لعاب‌های صنعتی کلاسیک تقلید می‌کند، اما مرجع ظریف است. کابینت دارای طراحی دکوراسیون جاودانه است که برای هر اتاق در هر خانه ای مناسب است.

نور را با استفاده از آینه منعکس کنید

این آینه پنجره منحنی صنعتی از Cox & Cox ظاهر خود را از فنستراسیون دوره وام گرفته است. قاب های شیشه به صورت جداگانه توسط آهن ساخته شده اند که دارای روکش کمی کهنه شده است که ظاهر صنعتی قدیمی آینه را بهبود می بخشد. این آینه به گونه ای طراحی دکوراسیون داخلی شده است که روی دیوار نصب شود تا توهم جذاب یک پنجره انبار معتبر را ایجاد کند. این یک راه موثر برای روشن کردن حتی یک راهرو باریک است اما به همان اندازه برای اتاق نشیمن و اتاق خواب مناسب است.

پنجره های کارخانه را به حمام بیاورید

تیم طراحی دکوراسیون داخلی Warehouse Home با طراحی دکوراسیون داخلی حمام این آپارتمان نمایشی در منچستر، انگلستان، می خواست به میراث کارخانه پنبه تبدیل شده احترام بگذارد و به ویژه توجه را به پنجره های اصلی آن جلب کند. استودیوی ما Majestic Showers را مأمور ساخت نسخه‌ای با پوشش نیکل از صفحه دوش Metalwork Trellis خود کرد. طراحی دکوراسیون داخلی پانل‌شده بلافاصله پنجره‌های انبار را به ذهن متبادر می‌کند، روکش نیکل یک پیچ و تاب مدرن با طراوت می‌دهد.

حمام الهام گرفته از هتل با پنجره های کارخانه به رنگ مشکی و خاکستری

طرح طراحی دکوراسیون داخلی انبار خانه برای اسپلش شهری. استایل: اولیویا گرگوری. عکس: الیور پروت

Show More

Location